Luxusní dveře ve VETOSu!

Po té, co jsme ukončili distribuci rakouských luxusních dveří do ČR, přicházíme právě teď s kolekcí prémiových dveří HANÁK.
imgs_0001

Na fotografii z našeho Obchodního centra Na Větrově je velmi žádané – bezfalcové – provedení dveří ve vysokém lesku.”O tom, že se chceme vrátit do segmentu prémiových dveří a zárubní není pochyb. Chceme to nejen proto, že nás k tomu pobízí mnoho našich dlouholetých zákazníků, ale také proto, že dochází k oživení trhu a někteří zákazníci chtějí vedle perfektní služby i individuální výrobek” říká Václav Větrovec, ředitel VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Zároveň Václav Větrovec dodává: ” Vybrali jsme dva výrobce v třídě prémiových dveří. Prvním zástupcem jsou dveře HANÁK, v tuzemsku již známé, a jejich prodej byl již u nás zahájen. Jako druhého zástupce prémiových dveří a zárubní jsme zvolili německou společnost, která pro své produkty získala hned několikrát ocenění REDDOT design award – KLEINE TÜREN MANUFAKTUR – KTM bodor. Špičku evropského designu u nás můžete vidět již od září! Uvedením na trh tak dokončíme proces integrace produktů od základní kategorie až po extra kategorie s individuálním zaměřením pod jednou střechou.”
Kde můžete dveře vidět?