Život ve společnosti

Jsme firma, která žije aktivním vnitrofiremním životem. Pravidelně pořádáme malé i větší oslavy narozenin a svátků, obědváme spolu na venkovních terasách nebo pořádáme jiné interní akce.

Každý čtvrtek pořádáme malé oslavy a gratulujeme všem oslavencům toho týdne. A to je fajn, nemyslíte?

Jak lépe oslavit narozeniny s šéfem, než u grilu s luxusním masem, bramborákem a půllitrem piva. Zábavné odpoledne podtrhla soutěž „Jak dobře znáš svoje dveře.“ – skládali jsme dveřní puzzle.

Druhá fáze výstavby showroomu IDEA byla úspěšně zkolaudována. Při té příležitosti jsme poseděli nad sklenkou vína nebo piva a dali si kousek grilovaného prasete.

180.000 m2 výstavní plochy? Více jak 2000 vystavovatelů? To je mezinárodní odborný veletrh stavebních materiálů BAU 2015 v Mnichově. Nemohli jsme chybět – tentokrát jako návštěvníci.

Moravská vesnice Blatnice pod Svatým Antonínkem se stala místem setkání VETOSu a EVERELu. V příjemné atmosféře vinného sklípku jsme strávili večer plný legrace, dobré hudby a vína.

Těsně před uvedením posuvného kování, madel a bulají VETO jsme pokřtili nový designový katalog.

V duchu černá a bílá se odehrával 12.12.2014 náš vánoční večírek. V příjemné atmosféře minigolfového odpaliště jsme si užili spoustu legrace a Ti nejlepší z nás si odvezli poháry.

Možná nám to neuvěříte, ale k nám čerti vážně chodí! Letos k nám dorazila jedna čertice Belzebubka a všechny nás moc postrašila. Slibujeme, budeme hodný!

Pro naše dveře SANDE jsme připravili nový katalog a náležitě jsme ho pokřtili. Věříme, že bude sloužit k naprosté spokojenosti všech.