STAVÍTE? PLÁNUJETE STAVBU? REKONSTRUKCI? ZAJÍMAJÍ VÁS NAŠE NOVINKY?

PŘIJĎTE NA NÁŠ STÁNEK.


Ve dnech 26. 3. – 29. 3. 2020

navštivte veletrh

FOR HABITAT 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA

My se na Vás budeme těšit

u stánku 4A01 v hale 4.VOLNÉ VSTUPENKY


Nyní všichni řešíme otázku epidemie koronaviru. Nás se žádná omezení netýkají, proto se s Vámi chceme potkat na veletrhu FOR HABITAT.

Důležité sdělení společnosti ABF, a.s.
Společnost ABF, a.s. si plně uvědomuje závažnost situace ohledně šířící se nákazy koronaviru COVID-19 a sleduje doporučení a opatření Bezpečnostní rady státu a orgánů ochrany veřejného zdraví. V této chvíli nejsou těmito orgány vyhlášena žádná mimořádná opatření, která by jakkoli omezovala pořádání veřejných akcí včetně veletrhů a výstav. Výjimkou je pořádání Světového poháru biatlonistů v Novém Městě na Moravě (5.-8. 3. 2020), kterého se účastní závodníci a návštěvníci z celého světa, včetně rizikových oblastí. Na veletrzích, které jsou v následujících týdnech plánovány na výstavišti PVA EXPO PRAHA, se prezentují prioritně vystavovatelé a účastní se ho návštěvníci z České republiky. Přípravy těchto veletrhů a jejich doprovodných akcí proto probíhají stejně jako v minulých letech. S ohledem na doporučení orgánů ochrany veřejného zdraví budou na výstavišti PVA EXPO PRAHA preventivně posílena hygienická opatření.
V případě, že příslušné orgány vyhlásí jakákoli mimořádná opatření či omezení pro pořádání hromadných akcí, bude na ně společnost ABF, a.s. adekvátně a bezodkladně reagovat.