Kariéra

Navigace:Úvodní stránka/Kariéra
Kariéra2023-06-03T11:22:48+02:00

Zaměstnanci jsou ten největší kapitál firmy. Je to fungující tým odborníků, který má každý den jeden cíl – naplnit očekávání zákazníků. Proto je důležité, aby každý člen našeho týmu pracoval s plným nasazením.

Při výběru zaměstnanců se rozhodujeme pečlivě a spravedlivě. Neřešíme vzdělání, věk ani zkušenosti. Pro nás je důležitá chuť pracovat a především schopnost táhnout za jeden provaz, jít stejným směrem.

Aktuálně vypsané pozice

Průběh výběrového řízení

Průběh výběru spolupracovníků probíhá v několika úrovních. Víceméně neklademe důraz na mnohaletou praxi v oboru, ale na ochotu učit se, pracovat, podílet se na společném výsledku. To, co uchazeč o práci v našem oboru nezná, neumí, ho rádi naučíme, pokud se jeho snaha shoduje s naším základním účelem.

Žádost

Na základě obdrženého životopisu a poptávky o zaměstnání pozveme uchazeče, který splňuje základní požadavky k osobnímu pohovoru.

Osobní pohovor

Pohovor je proveden referentem personálního oddělení a kromě osobního seznámení jsou probrány možnosti naší spolupráce.

Zaškolení

Nový zaměstnanec vždy v první dny seznamuje standardizovaným procesem nejen se svou prací ale s kolegy, firmou a budovou.

Kde budete pracovat?

Sídlo společnosti – showroom IDEA – poskytuje každému zaměstnanci moderní a klidné pracoviště i dostatek prostoru pro odpočinek. Dokázali jste si někdy představit oběd na střešní terase s výhledem na místní krajinu nebo odpočinek u jezírka plného malých rybiček? U nás je toto realitou.

Go to Top