Vybíráme z mnoha ohlasů


Dobrý den,
s vaší společností jsem byla nadmíru spokojena a v budoucnu s vámi plánuji realizovat další objednávku dveří.
Musím velmi ocenit přístup paní Sochůrkové, protože nebýt jí, tak zřejmě k realizaci obchodního případu nedojde. Velmi ochotná, odbornice a rychle reagující. Takových zaměstnanců…
Dobrý den,
Nechal jsem si u Vás udělat dvě nabídky a to na vnitřní dveře a obklady s dlažbou.
Nakonec jsem realizoval ty obklady a dlažbu a to především pro přístup slečny Zitové. Oceňuji její připravenost, poradenství a dodržování termínů. Byli jsme tam se ženou několikrát…
Dobrý den,
velká spokojenost, vše proběhlo bez problémů. Určitě Vás doporučíme.
Děkuji
G.Kolářová
Dobrý den,
s dveřmi jsme nesmírně spokojeni, jak s desingem, tak tichostí při otevírání a zavírání, jako i s profesionalitou p. Krejčové a technika, který naší zakázku realizoval.Moc děkujeme, Vaši firmu doporučovat budeme a přejeme hezký zbytek dne a mnoho dalších spokojených zákazníků.
S pozdravem
M. Lafková
Vážená paní ředitelko,
velmi děkuji za spolupráci, která byla s Vaší firmou výborná od začátku. Vašimi klienty jsme byli již podruhé a jsme opravdu velmi spokojeni, proto jsme Vás s manželem zvolili jako dodavatele opět.
Ještě jednou díky.
S pozdravem
Z. Havlíčková
Dobrý den paní Větrovcová,
pokud jde o dodávku dveří do Struhařova spojenou s montáží, tak monážník odvedl se svojí pomocnicí perfektní a čistou práci. Patří jim a VETOSU velký dík.
S pozdravem
I. Pašková
Dobrý den paní Větrovcová
určitě budeme doporučovat dál, tak jak jsme již dělali po instalaci dveří při předchozí zakázce v Bystřici. Zároveň mě těší, že se ptáte na zpětnou vazbu, pěkný zákaznický přístup a snaha o neustálé zlepšování.
Velmi ráda Vám příležitostně zpětnou vazbu předám.
Přeji hezký den
J. Šachová
Dobrý den paní Větrovcová,
chtěl bych Vám poděkovat za slušnou partu p. Bartůška a p.Táborského a za dobře odvedenou práci na našem RD v Lukavci.Dobré jméno firmy dělají lidé slušní, pracovití, šikovný, poctivý a hlavně umění odvést kvalitní práci. Dělám v oboru elektro přes 14 let a vím, že najít lidi šikovný, pracovitý…
Dobrý den,
jsem maximálně spokojený. Jak od obchodního zástupce, až po montéra dveří. Jsou to lidé na správných místech.
Děkuji moc a nashledanou.
M. Šedivec
Vážená paní ředitelko,
dveře jsou moc krásné a má z nich velkou radost.
Chci moc poděkovat za to, že mi bylo umožněno vyměnit výhru půdních schodů za nákup dveří. Také chci poděkovat za posunutí termínu nákupu, který souvisel s rekonstrukcí u mě doma a nebylo možné zaměřit…
Vaši firmu jsme si vybrali na doporučení našeho architekta pana Zimandla. V únoru jsme navštívili showroom v Benešově a první dojem byl velice příjemný. Pan Větrovec nás pozval dál, i když jste měli polední pauzu a zavolal kolegu, který se nám věnoval. Následně přišla zpracovaná nabídka od paní Krejčové, která mi sdělila, …
Dobrý den,
Děkuji za úspěšné provedení celé akce v Mirošovicích – jak vstupních dveří pro SVJ, tak vnitřních dveří a podlahy v našem bytě. Byli jsme velmi spokojeni s prací a s přístupem řemeslníků, kteří u nás jak dveře, tak podlahu realizovali. Všechno dopadlo velmi dobře.
Zdravím,
H. Fišerová
Dobrý den, v sobotu jsem navštívila DOD ve vaší firmě. Jednali jsme s paní Strakovou- velmi ochotná , vstřícná, jen samou chválu na organizaci celé akce.
S pozdravem
J. Gregorová
Dobrý den,
k práci Vašich montérů nemám žádné připomínky, ba spíše naopak, všichni byli milí, zdvořilí a velmi pracovití. Chtěla bych je touto cestou pochválit.
Vám osobně děkuji za zájem o klienta a velmi vstřícný postoj…, samozřejmě můžete počítat s mým doporučením pro mé známé.
S přáním všeho dobrého
B. Raudová
Dobrý den,
byla jsem spokojená. Jak s paní Krejčovou, tak s Vašimi techniky. Podlaha je krásná, chybí už jen dolištovat po dokončení obložek dveří. Nebudu váhat Vás doporučit dál.
Hezký den a mnoho úspěchů
S. Greinix
Dobrý den,
Rovněž bych rád poděkoval za bezchybnou spolupráci s vaší firmou, kterou jsme vybrali na základě velmi vstřícného chování na veletrhu ForHabitat. Jsme velmi spokojeni rovněž s personálem přímo v Pomněnicích a s pánem, který prováděl montáž dveří. Musíme slíbit, …
Dobrý den,
chtěli bysme pochválit paní Větrovcovou, která se nám nadstandardně věnovala po celou dobu naší návštěvy (cca 15:30 – 16:45)!
S pozdravem
M. Princ
Z. Perná
Dobrý večer,
dnes jsme navštívili Váš showroom VETOS v Benešově. Původně jsme zde měli schůzku v rámci klientských změn v projektu SKY BARRANDOV a zjistili jsme, že se dnes také koná den otevřených dveří. Do současné doby jsme již zařizovali mnoho bytů a domů, ale dosud jsme se nesetkali…
Dobrý den,
myslím, že je na místě poděkovat touto cestou oběma mladým mužům za jejich práci. Kromě nesporné zručnosti byli i velmi slušní, zdvořilí a vstřícní. Dveře jsou opravdu velmi dobré kvality a mám z celé zakázky upřímnou radost.
S poděkováním,
P. Marušiak
Dobrý den,
chtěl bych pochválit vlastní realizaci na místě! Byli jsme se ženou velmi příjemně překvapeni a doufám, že máte všechny techniky tak kvalitní!
Jsme maximálně spokojeni!
Přeji pěkný den,
M. Prusík
Dobrý den,
i my děkujeme za příkladnou spolupráci. Vše bylo v pořádku tak jak má být, počínaje vaší obchodní zástupkyní v Praze až po montážní dělníky na konec. Věřte, že vás mile rádi doporučíme (je to i naším zvykem pokud jsme spokojeni) komukoliv z našeho okruhu známých.
S pozdravem a poděkováním
D. Štangl
Děkuji Vám za perfektně provedenou práci. V případě, že bych něco ještě v této oblasti potřebovala obrátím se na vás. Vaši lidé byli ochotní a jejich práce byla precizní. Moc šikovní.
Moc děkuji a těším se na další spolupráci.
S pozdravem
Adamková
Vážená paní magistro, po dlouhé době konečně společnost, se kterou jsem byla spokojena. Vse proběhlo tak, jak bylo přislíbeno a já jsem nad míru spokojena. Kolegové, kteří dveře instalovali byli též nesmírně slušní, což také často nebývá. Mé doporučení již máte. Vaši práci považuji za profesionální a velmi si ji vážím.
Velmi děkuji za odvedenou práci.
S pozdravem, Ederová
Dobrý den,
dnes proběhla montáž dveří v našem penzionu. Velice děkuji za spolupráci celému vašemu týmu, za dodržení slíbeného termínu a speciálně montážníkům, panu Lengenymu s kolegou. Provedli profesionální práci.
S přátelským pozdravem
J. Votavová
Vážená paní Větrovcová,
feedback na naši loňskou spolupráci mám velice kladný a ještě jednou děkuji Vám i kolegyni Vlasákové. Do nového roku Vám i kolegům přeji mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů!
Děkuji, K. Dvořák

P.S. Dveře se opravdu povedly a mám z nich radost.

Dobrý den,
se vzhledem i montáží dveří jsme spokojeni, žádných nedostatků si nejsem vědom. Stejně jako jsem já využil služeb Vaší společnosti na doporučení a prohlídku Vámi montovaných dveří u kamaráda, ani já se nebudu zdráhat doporučení poskytnout dalším případným zájemcům..
S pozdravem, J. Vávra
Paní Větrovcová,
já děkuji za spolupráci, vždy jsem moc spokojená a v případě dalších zamýšlených věcí se určitě zase obrátím na vás. Samozřejmě vás doporučuji všem, kdo chtějí kvalitní produkty i provedenou práci.
D. Hřebíková
Vážená paní Větrovcová,
dnešního dne byla dokončena montáž dveří v našem domě, která byla provedena Vaším technikem, panem Romanem Lengenym. Jsem moc rád, že Vám mohu poděkovat nejen za jednání a práci Vašich prodejců, které jsem již učinil, ale i za práci Vašeho technika. S jeho prací a realizací zakázky jsem…
Vážená paní ředitelko,
je velmi příjemné, že máte zájem o tom, jak dopadla realizace zakázky. Sděluji Vám tedy, že vše proběhlo v naprostém pořádku, počínaje zaměřením, sepsáním zakázky, dodáním dveří v termínu a montáže. Všichni zaměstnanci, se kterými jsem přišel do kontaktu vystupovali příjemně…
Dobrý den,
chtěl bych touto cestou velmi poděkovat Vaší firmě, jmenovitě panu Bárovi a jeho týmu techniků, za opravdu profesionální přístup při realizaci půdních schodů v mém RD.
Rychlost, spolehlivost, profesionalita a zároveň velmi příjemné jednání a vstřícnost jsou devizy,…
Dobrý den, vážená paní Větrovcová,
dne 4.7. 2014, jsem u Vaší firmy Vetos v Benešově provedl objednávku dveří do novostavby svého rodinného domu v Bernarticích. Zakázku a celé obchodní jednání se mnou vedl pan Roman Chaluš. Chtěl bych touto formou poděkovat za jeho vstřícný přístup, kdy se nás ujal hned při příchodu…
Dobrý den paní Větrovcová,
Váš e-mail nás velice potěšil, děkuji Vám za spolupráci a je potřeba dodat, že dobrá spolupráce vznikne jenom v případě, že se potkají solidní a ohleduplní partneři, kterým jde vždy o dobrý výsledek práce. Jinak řečeno, musí se z nich stát spojenci. Tím Vám chci taktéž poděkovat za první…
Dobrý den,
vše proběhlo v pořádku, oceňuji vysokou profesionalitu Vaší společnosti a rád VETOS doporučím svým známým.
S pozdravem
P. Teplý
Dobrý den,
byl jsem s Vaší firmou spokojený a klidně Vás případně doporučím svým známým. Slíbené termíny byly dodržené a s kvalitou prací jsem spokojený.
S pozdravem, D. Hoffmann
Dobrý den, paní Větrovcová,
děkuji za Váš email. Jednali jsme hlavně s panem Petrem Bárou, kde jsme se setkali s profesionálním přístupem.
Následně vše proběhlo jak bylo domluveno. Určitě se na Vás rádi příště obrátíme, případně Vás rádi doporučíme.
S pozdravem, J. Kašpar
Dobrý den paní Větrovcová,
k celému průběhu realizace první části mého záměru se mohu vyjádřit jen kladně. Pan Chaluš mi dokázal v průběhu celé zakázky poskytovat veškeré informace, které jsem požadoval. Rovněž mi kvalifikovaně poradil s výběrem dveří i kování. Co se týče dveří,…
Dobrý den, paní Svobodová,
chtěl bych Vám, kolegům montérům poděkovat za bezproblémový přístup a v případě pánů řemeslníků za příkladný příspěvek do fondu. Takhle se má pracovat, rychle, kvalitně a čistě.
Opravdu příkladná práce. Kdokoli bude chtít nebo se mě zeptá, odkud mám ty dveře, okamžitě předávám kontakt na Vás. Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí v další práci, E. Löffler
Dobrý večer,
s realizací jsem byla spokojena. Ráda vás v budoucnu doporučím pokud bude někdo vaše služby potřebovat.
Zdravím, O.Papoušková
Dobrý den,
dovoluji si popřát firmě VETOS a všem jejím zaměstnancům příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v pracovním a osobním životě v roce 2013.
Současně chci poděkovat za realizaci zakázky dodávky dveří do našeho domu v Pyšelích. Od prvního kontaktu…
Dobrý den,
s vyřízením mé zakázky jsem byla velice spokojena. Vstřícné, ochotné jednání při objednávání a následné informovanosti ze strany pí Terezy Černé oceňuji. Jistě v budoucnu vaše služby vyhledám. Hezký den.
Bc. K. Říhová
Dobrý den,
s firmou Vetos jsem byla nesmírně spokojená. Od začátku realizace byla práce profesionální a zaměstnanci firmy velice ochotní a milí. Na zaměrění stavebních otvorů přijeli okamžitě a na místě mi poradili s výběrem vhodných dveří a zárubní. Na prodejně jsou modely a materiály k vidění,…
Vážení,
dne 27.11.2012 v odpoledních hodinách provedli Vaši pracovníci pan Havelka a Tožička seřízení a opravu dveří SAPELI, které byly Vámi namontovány do rodinného domu v Krhanicích. Chtěla bych Vás touto cestou požádat, zda by jste mohli těmto Vašim zaměstnancům vyjádřit moje poděkování za jejich…
Dobrý den,
se splečností Vetos jsem byla velice spokojena. Jak s obchodním oddělením, se samotnými výrobky i ve finále s montáží vč.pánů montérů. Společnost rozhodně doporučím. Děkujeme za vše.
K. Smejkalová
Při realizaci zakázky jsem byl velice spokojen. Velice mi ušetřilo čas jednání přes mail s ochotnými zaměstnanci, kteří vždy pomohli a poradili a tímto způsobem jsem celou objednávku uskutečnil. Montáž dveří a zárubní byla rychlá, přesná, provedená profesionálními techniky. S firmou jsem byl velice spokojen a mohu doporučit.
S pozdravem Kříž
Dobrý den,
spolupráce byla báječná, jen dodací lhůta by mohla být kratší, jinak není co vytknout. Dveře vypadají úžasně, montáž bez problému, páni jsou mistři svého oboru. Velice ráda vás doporučím.
Děkuji a přeji krásný den.
Hynková
Dobrý den,
v roce 2012 jsem dokončil stavbu pasivního domu . Pro účely skladovacího prostoru jsem projektoval i využití podkrovních prostor. Po dlouhém hledání výrobce nebo prodejce půdních schodů, který by garantoval dobré tepelněizolační vlastnosti a hlavně neprůvzdušnost…
Moc děkuji a určtiě se na Vás obrátím. Ještě budu potřebovat protipožární dveře ke kotli. Chválím moc pány, co mi dveře montovali. Byli skvělí.
Děkuji, P. Mládek
Ráda bych tímto poděkovala firmě VETOS dveře a zárubně s.r.o. Pomněnice za služby, které jsem si u ní objednala. Mám za sebou již tři rekonstukce bytů v Benešově i v Praze a firma VETOS mi dodávala interiérové i exteriérové dveře různých typů včetně zárubní. S kvalitou práce firmy a jejích zaměstnanců jsem byla vždy…
Dobrý den,
tak já bych chtěla poděkovat paní Janě Krejčové za spolupráci; za její zodpovědnost, vstřícnost a kvalitní vyřízení mé objednávky. Materiál podlahy je kvalitní, pokládka podlahy provedena velice zajmavými montážníky, a je kvalitní. Teším se na další spolupraci.
S přátelským pozdravem a poděkovaním
O. Ropnack
Dobrý den,
na základě telefonické domluvy vyjadřuji tímto svůj názor k zakázce provedené vaší firmou. Práce byly provedeny vysoce profesionálně, dohodnuté termíny byly včas splněny.
S pozdravem
Ing. F. Tůma
Dobrý den,
vrátil jsem se z Prahy a nemohu jinak, než se s Vámi podělit o průběh montáže dveří. Po přechozím výkonu na dveřích do koupelny a WC naprostý šok a o 1000 % jiný výkon. Nejenom že byli výborní na tom co si přivezli, ale aniž bych je o to musel žádat demontovali obložku na posuvkách, odstranili…
Dobrý den, paní Větrovcová,
pánové, kteří okno měnili, byli šikovní, rychlí, příjemní a udělali víc, než bylo nezbytně nutné. Jsem naprosto spokojena. Proto budu Vetos doporučovat a hodnocení si rozhodně nenechám jen pro sebe.
S přáním příjemného dne
M. Říhová
S podlahou, kterou jsem zakoupil ve vaší prodejně jsem moc spokojený. Podlaha se nám moc libila. Byl jsem spokojen i s poskytováním vašich služeb zákazníkovi. Moc děkuji a těším se na další poskytnutí vašich služeb.
M. Mužík
Dobrý den,
veliká pochvala pánům, kteří nám dveře v pátek instalovali –
perfektně a čistě odvedená práce.
S pozdravem,
J. Anderle
Dobrý den,
děkuji za pozvání na FOR ARCH 2012, ale stavbu máme již téměř dokončenou a žádnou další prozatím stavět nehodláme. Jinak dveře od Vás jsou krásné.
Ještě jednou děkuji a zdravím
E. Veselá
Se službami společnosti VETOS jsem byl velice spokojen . Zejména oceňuji, že mi byla umožněna dodatečná změna rozměru dveří. Dále oceňuji rychlou dopravu a pomoc s výnosem dveří do bytu.
J. Hallada
Hezký den paní Větrovcová,
děkujeme za dodání dveří ve sjednané kvalitě a termínu. Tímto Vám i chci sdělit, že přes velký počet dělníků, kteří se na stavbě našeho domu podíleli byli Vaši zaměstnanci jedni z těch nejlepších!! Úroveň a profesionalita, s kterou provedli instalaci je rozhodně na vysoké úrovni a můžete být právem…
Dobrý den,
i my děkujeme za spolupráci s Vašimi pracovníky – paní Krejčovou, panem Lengenym a jeho kolegou, ale i dalšími pracovníky při dni otevřených dveří, či v pražské vzorkovně. S dodávkou a montáží dveří jsme spokojeni. Firmu Vetos můžeme jen doporučit.
J. a V. Mouchovi
Dobrý den,
děkuji, musím říct, že jsem s dveřmi od vás velmi spokojen.
S pozdravem
M. Klumpar
Dobrý den,
se společností VETOS jsem navázal komunikaci na veletrhu nábytku v PVA Letňany. Už od začátku si mě tato firma získala velmi otevřenou, seriozní komunikací a profesionálním přístupem. Nad rámec vlastních povinností se nám věnovala osobně Mgr. Hana Větrovcová, obchodní ředitelka společnosti, která…
Hezký den,
v prosinci a v únoru jste mi dodávali a montovali dveře v novém domku.
Zpočátku jsem měla obavy, jak budou “obyčejné” dveře z lamina vypadat a zda odstín třešeň nebude moc výrazný.V přízemí jsem proto zvolila velmi světlý nábytek, protože podlahu a okna mám tmavé. V podkroví…
Dobrý večer,
s přístupem Vaší společnosti jsem byla spokojena. Po úvodní diskusi jsme nakonec dospěli k zajímavé cenové nabídce. Když byly dveře vyrobené a připravené k montáži, nebyla naše stavba ještě připravena k namontování dveří. Ocenila jsem proto vstřícný přístup s odložením termínu dodávky…
Dobrý den,
chci Vám poděkovat za pozvání na den otevřených dveří. Máte krásnou prodejnu se spoustou vzorků dveří a podlah. Je pravda, že bych se normálně k Vám asi nedostal, když vše řeším přes internet. Takto alespoň vím, že pokud bude náročnější klient, mohu ho k Vám poslat a tam si vše vybere. Děkuji ještě jednou.
Přeji hezký den, J. Stuchlík
Dobrý den paní Skarytková,
Vaši firmu VETOS jsem neopomněla zmínit ve svém úvodním projevu k hostům, děkovala jsem Vaší firmě za dobrou spolupráci i kvalitní výrobky. Přeji Vám hodně osobních i pracovních úspěchů.
Bc. I. Burešová
Vážení,
Dovolte, abych touto cestou poděkoval za bezchybně zvládnutou realizaci mé zakázky. U všech pracovníků firmy Vetos (zejména paní Krejčová a pan Pour) jsem se setkal s velkou ochotou a plně profesionálním přístupem. V rámci rekonstrukce rodinného domu jsem přišel do kontaktu s několika…
Vážená paní Krejčová,
chtěli bychom Vám ještě moc poděkovat za velmi příjemně strávený výběr dveří a skvělou organizaci. Už dlouho se nám nestalo, abychom mohli v klidu vybírat a ještě někdo by byl tak laskav a pohlídal nám při tom dítě.
Moc děkujeme
R. Košíčková
L. Košíček
Dobrý den,
Chtěli bychom Vám poděkovat za vynikající služby. Máme z dveří ohromnou radost, jsou přesně podle našich představ a pokaždé, když je vidím, se mi zlepší nálada. I podlaha je moc hezká a precizně udělaná. Přesně podle našich představ. Děkujeme, že jste nám vyhověli s těmi bílými dveřmi, jistě to nebyl typická objednávka.
Mgr. L. Slívová
Vážení,
V letošním roce jsme u Vás uskutečnili několik objednávek na okna a dveře. Za Vaší obchodní společnost s námi komunikovala Vaše pracovnice Ilona Pospíšilová. S jejím jednáním jsme byli vždy velice spokojeno. Oceňujeme její profesionální a odborný přístup k zákazníkovi, který nikdy nepostrádal…
Vážená paní ředitelko,
Jsem váš zákazník a tímto bych vám chtěl poděkovat za ochotu vašich zaměstnanců a za profesionální přístup k práci. Jmenovitě paní Krejčová a pan Šticha zaslouží moji pochvalu. Vaší firmu budu všem doporučovat.
P. Racek
Dovoluji si Vám moc a moc poděkovat za celou akci „dveře“ do nové urologické ambulance v Konopištské ulici. Musím ocenit Vaši flexibilitu i snahu uskutečnit vše podle naší dohody. Výsledná realizace je více než pěkná, barevné kombinace, na kterých jsme se dohodli, se podařily neskutečně.
Ještě jednou děkuji za Vaši práci, zájem a přístup.
Srdečně MUDr. A. Fiala
Dobré odpoledne,
půdní schody byly již namontovány minulý týden. Vlastní montáž proběhla velmi rychle a přesně, i když v tomto případě musím vyzdvihnout přesnou práci sádrokartonářů , kteří připravovali půdní byt v mém domě. Musím rovněž vyzdvihnout připravenost a celkový kladný přístup vašich zaměstnanců…
Chtěl bych vám velmi poděkovat za profesionální jednání, korektní a vlídný přístup při řešení koupě dveří od vaší firmy. Máme rezervován byt 235 v projektu Tulipa Rokytka a vybrali jsme si nadstandardní dveře od vaší firmy. Již řešení změn s panem Eichlerem bylo velmi příjemné a vstřícné. Rovněž rozdílový rozpočet byl velmi…
Podávám referenci o Vašem výrobku, skladatelné dvoukřídlé příčce, kterou využíváme v našem kulturním sále. S instalací, i manipulací jsme spokojeni, předělení sálu umožňuje uskutečňování dvou akcí v jeden okamžik. Příčka je středem zájmu návštěvníků z jiných kulturních zařízení, kteří její funkčnost a variabilnost obdivují. Děkuji za náš kolektiv za váš výrobek.
Mgr. I. Pitlach
Moc ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou práci a profesionalitu, kterou vaše firma předvedla při realizaci naší objednávky dveří pro náš dům v Mrači.
Děkuji celému týmu firmy Vetos od obchodníka až po posledního montážního technika! Skvělá práce a skvělý servis, profesionalita na velmi vysoké úrovni. Prosím o předání…
Tímto bych chtěl vyjádřit poděkování montážnímu techniku Aleši Rambouskovi za příkladný a svědomitý přístup a perfektní chování při montáži posuvných pojízdných dveří. Tímto profesionálním přístupem jsem byl velice překvapen, bohužel jsem se nikdy nesetkal s takovou pracovní morálkou tohoto pracovníka.
Vážení obchodní přátelé,
Společnost Trigema s.r.o. si Vám dovoluje poděkovat za provedení prací v požadované kvalitě a včasných termínech na akci: „Diplomatická čtvrť Troja – oprava objektů po povodni“.
Věříme, že navážeme na dobrou spolupráci i na dalších akcích v příštím roce.
Ing. M. Kult, Ing. V Oudrán
J. Soldán, Ing J. Zenáhlík
Vážení, chtěl bych tímto poděkovat za vaši vstřícnost a ochotu při realizaci eurooken na naší novostavbu. Zvláště pak ještě jednou děkuji montážní partě za rychlost a preciznost při usazování oken a dveří.
Přeji vám všem hodně úspěchů a těším se na další spolupráci.
J. Jasanský
Děkuji za perfektní spolupráci.
J. Kubíček
Přeji dobrý den, pane Větrovče,
musím zatím hodnotit spolupráci s Vaší firmou jako nejlepší a to díky panu Houdkovi, který odvedl opravdu velmi dobrou práci. Tato informace je potvrzená i naším Realem. Věřím, že celá akce bude úspěšně pokračovat.
S pozdravem
K. Branda
Vážený pane Větrovče,
dne 20. 6. a 24. 6. 2003 Vaši zaměstnanci p. Červenka s kolegou prováděli v mém domě montáž osmero dveří. Chtěla bych je touto cestou pochválit a poděkovat za kvalitně odevzdanou práci, jednání se zákazníkem a pořádek. Dělají tím velmi dobrou reklamu Vaší firmě.
S úctou
H. Hromadová
Vážený pane,
Před časem jsem si na základě výběru zadal u Vaší firmy výrobu, dodání a montáž pěti Eurooken (včetně demontáže starých oken). Chci touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Vaší firmy za způsob jednání, za rychlost dodání a dvěma mládencům jakožto montérům za finální práci.
Na základe spolupráce s vašimi pracovníkmi, by sme chceli vyjadriť veľkú spokojnosť s celým procesom od úvodnej komunikácie s pani Sochůrkovou
až po záverečnú montáž dvoma mladými pánmi. (ospravedlňujeme sa ale mená nevieme)
Dobrý den,
vše je hotovo, doděláno, zaplaceno.
Prosím předejte mé poděkování celému vašemu kolektivu, Vám za vstřícnost a dobré rady, účtárně za rychlost a hlavně technikům za velmi kvalitní práci. Před mou objednávkou jsem si obešla několik firem, vybrala jsem si Vás, protože jste mi jako jediní
Dobrý den!
Chci velmi poděkovat za vysoce profesionální přístup celé vaší firmy!!!
1. výběr dveří – dokonalé!!!
2. zaměření – dokonalé!!!
3. realizace – dokonalé!!!
Předělávali jsme celý dům od letošního ledna a tak máme veliké srovnání různých firem.